Головна
>
LP
>

розМова від Alina Pash: слухайте новий альбом співачки

розМова від Alina Pash: слухайте новий альбом співачки

Alina Pash представила свою нову платівку розМова. Це 9 треків, в яких співачка йде у традиційніше фолькове звучання та говорить зі слухачем про самоідентифікацію та пошук духовних цінностей.

Послухати альбом на онлайн-платформах можна за посиланням.

 «Враховуючи те, що зараз відбувається у світі, для мене цей альбом має глибинну вагу. Увесь минулий рік я мандрувала  Україною і намагалася віднайти наші внутрішні коди. Адже, важливо бачити в своїй країні красу. Не ту, що нав’язана й показана нам тисячі разів з одного боку, а ту, яку можна досліджувати і знаходити у ній все більше граней» — говорить співачка про розМОВУ.

Щоб надати альбому глибини та цінності, Аліна разом із командою торік організувала фольклорну експедицію Карпатами. Прямо там у мобільній студії записувались звуки природи для пісень. У експедиції Аліну та команду супроводжували учасники гурту  Щука-Риба . Це фолькгурт, утворений при музеї Івана Гончара. В основному команда жила у Верховині та Криворівні та подорожувала навколо тих місць. Одного разу вони навіть потрапили в епіцентр повені та ледве вибрались звідти.

У своєму релізі команда хотіла передати настрій шаманізму в поєднанні із жанровим міксом. На альбомі можна почути діапазон від електроніки та хіп-хопу до фольку та ліричних балад.

Для пісні «Ініціації» команда записувала справжню проповідь місцевого священника Івана Рибарука, а в треку «Вода» звучить вірш у виконанні його сина. Вірш записували у церкві, де Сергій Параджанов знімав «Тіні забутих предків».

Незабаром Alina Pash збирається представити відео з музичним джемом на пісню Ласки Дівочі, яке зняли в Тель-Авіві. Саме з цього почалася робота над альбомом розМова.
Міксуванням та мастерингом альбому займалась київська студія Studio 31. Авторка фото з експедиції — Софія Лупул.


Читайте також про «Рись» — платформу традиційної музики.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024