Головна
>
Новини
>

Нове ім’я: Palitra — електронний проєкт киянина, що нині вчиться у Вірджинії

Нове ім’я: Palitra — електронний проєкт киянина, що нині вчиться у Вірджинії

Київський лейбл Thousand Kisses Place відкриває нове покоління електронної музики. 27 листопада лейбл представив дебютний сингл електронного музиканта Palitra.

Palitra — це молодий киянин Юрій Пацеля, який живе в американському містечку Блексбург і вивчає креативні технології в престижному університеті Virginia Tech. Він почав створювати музику ще до переїзду. Музикант надихався класичним роком, прогресивним металом, експериментальною електронікою від Aphex Twin до Ксенакіса. Врешті він визрів для повноцінного дебюту.

«Більшість змін у моєму сприйнятті музики пов’язані з багаторазовим ретельним аналізом цитати, вказаної на обкладинці синглу. Перехід від максималізму до мінімалізму, розвиток навичок лаконічності, вміння зупиняти себе у потрібний момент. Що найцікавіше, подібні принципи працюють у будь-якій формі самовираження, аж до щоденного спілкування», — каже Palitra.

Попри навчання у Штатах артист має надії на лейбл Thousand Kisses Place та українську локальну тусовку:

«Для мене центром андеграундної електроніки завжди була Європа — Німеччина, Британія. Мені дуже хочеться, аби Україна стала такою ж значущою точкою на культурній карті, і я впевнений, що у нас є для цього потенціал».

В релізі маємо ламані ритми, маніпуляції з семплами, естетично витримана палітра фарб, натхненна класикою інтелігентного драм-н-бейсу й футворку. Такими вийшли трек «Hippocampus», бісайд «Foreign» та ремікс від експериментального продюсера Lostlojic. Послухати реліз на усіх платформах можна за посиланням.


Читайте також: сеанс самоаналізу у новому ЕР Disappeared Completely — Contadictions

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024