ТНМК йде на контакт з інопланетянами у новому кліпі

Ілон Маск, цивілізація синіх жінок з Венери та експерименти у новому кліпі гурту

Контакт ТНМК — перший трек з прийдешнього альбому, над ним колектив зараз працює. До того ж це експеримент зроблений разом з українським бітмейкером та аранжувальником Юрієм Медведем (Kodzu). 

За сюжетом треку, Ілон Маск дзвонить Фаготу та просить вийти на контакт з інопланетною расою — жінками з Венери.

Експерименти не закінчились на власне пісні, відео — теж суцільна імпровізація художниці Марії Оз, з посиланнями на космічну наукову фантастику. За словами гурту, їм завжди подобається щось нове та незвичайне, тому вони запропонували їй зробити щось особливе на цю пісню.

«Пісня “Контакт” – це перший трек з нової платівки, яка якраз у нас в роботі. Коли настав жорстокий карантин, ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новою фазою ТНМК саме з цього треку, адже ми всі хочемо повернути контакт з громадськістю, з друзями, з родичами», – каже Фоззі

Пісня “Контакт” є особливою для ТНМК. «Ми дуже любимо експериментувати – зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями, і трек “Контакт” показує, як далеко ми можемо зануритися у цих своїх експериментах. Нам було дуже цікаво і дуже сподобалося експериментувати з баченням саунду і відчуттям груву молодого саундпродюсера і бітмейкера Юрія Медведя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви ще досі не чули», – говорить Фагот.

Ідея пісні прийшла до Фоззі в Карпатах. Музикант боїться літати, тому залишився на день після гастролей, чекаючи потяга. Тоді й з’явилась думка відправити в тексті Фагота в космос на контакт з інопланетною цивілізацією.

Нагадуємо, ТНМК готують свою Jazzy DeLuxe програму для київського концерту в Stereoplaza.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.