Програма House of Europe та Goethe-Institut в Україні разом з інноваційною агенцією Digitizing Space вже впʼяте організовують Хататон і запрошують менторів та учасників. «Хататон 5.0: Спадщина. Стійкість. Інновації» реалізують в межах платформи Hata Hub, що спрямована на діджиталізацію та промоцію культурної спадщини України. Діячі культурного та креативного секторів можуть взяти участь та отримати грошову винагороду на розвиток проєктів.
Що таке Хататон
Хататон — щорічний онлайн-брейншторм та навчальна програма з діджиталізації культурної спадщини України. У програмі збираються спеціалісти та активісти, щоб згенерувати нові підходи та інструменти для оцифрування, документування, збереження матеріальної та нематеріальної спадщини.
Хататон складатиметься з двох частин:
- освітньої, що передбачає лекції та воркшопи із сучасних цифрових інструментів;
- практичної, у якій учасники вже створюватимуть проєкти разом з експертами та менторами.
Хто може взяти участь
До участі в Хататоні запрошують художників, режисерів, музикантів, кураторів та менеджерів культурних програм, діячів культурного та креативного секторів, маркетологів та всіх охочих долучитись зі своїм креативом або експертизою у сфері збереження культурної спадщини України.
Як долучитися
Заявки на участь можна подати до 20 травня, для цього потрібно заповнити форму.
Податися можна індивідуально або сформованою командою. Участь в проєкті безоплатна.
31 травня журі обере команди, які отримають можливість взяти участь в програмі та грошові винагороди в сумі від 2000 до 500 євро в залежності від місця, яке посяде команда. Фінальні суми та кількість переможців залишаються на розсуд суддів.
Читайте також: «Люди в бомбосховищі танцюють, ну що в цьому поганого?»: розповідаємо про концертний майданчик Нижній Зал в Театрі Ляльок
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: