Головна
>
Новини
>

APPS та Sziget оголосили фіналістів премії у номінації Europe

APPS та Sziget оголосили фіналістів премії у номінації Europe

Інді-премія APPS Music & SZIGET: Awards оголосила шорт-ліст номінації Europe. До шорт-ліста увійшли гурти KADNAY, [O] і YUKO, як фаворити голосування експертів премії. Гурти Львівський Танцювальний Клуб і My Last Attempt були обрані голосуванням на сайті.

Лауреат премії Europe виступить на фестивалі Sziget цього року. Окрім того, отримає грошову винагороду – 15 000 грн. Оголошення переможців та фінальний концерт відбудуться 26 травня у клубі Atlas.

Відбір гуртів у номінації Europe проходив у 3 етапи. Спочатку гурти відправляли заявки на участь, із яких було сформовано лонг-ліст з 50 артистів. Далі тривало голосування фанів за ці гурти на сайті паралельно з голосуванням восьми музичних експертів. Кожен член журі обирав власний топ-3, результати підсумовувалися і так обиралася перша трійка від експертів. Два фіналісти на сайті визначалися серед гуртів, які зібрали найбільше голосів шляхом онлайн-голосування.

Найбільш вірогідні переможці у другій номінації “Young”: CODÂNE, H A W X, [O], Palmo X, Siberian Sun, SLOW ACTION, Ульмо Три, Very The Jerry і YUKO.

У виборі переможця серед гуртів, які презентували свій перший реліз протягом минулого року, буде оцінено не сам реліз, а нового артиста в цілому. Один із цих артистів отримає премію у 20 000 грн. Експерти премії: Сергій Малецький, Андрій Уреньов, Дмитро Феліксов, Володимир Пасяка, Євгенія Стрижевська, Володимир Бригинець, Максим Карпій і Ярослав Лодигін.

Нагадаємо, що з українських артистів цього року на Sziget також виступлять 5’nizza та ONUKA. Фестиваль пройде 8-15 серпня в Будапешті.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024