Електронний продюсер Bejenec запустив свій лейбл та перший реліз на ньому

Данило Сенічкін, відомий як Bejenec, запускає власний музичний лейбл & the refugees. На лейблі уже є перший реліз — EP Ivan Vasyliev.

Реліз уже можна послухати на всіх музичних платформах .

Refugees (з анг. біженці) — Данило та його андеграундні друзі, стиль яких йому близький. На новому лейблі Bejenec планує випускати вокальні треки, зберігаючи свій фірмовий стиль.

Перший реліз, Ivan Vasyliev, — два треки, спродюсовані Данилом. У першому треку, Lipky він ще й співає. Так він зізнається київським Липкам та Києву загалом в любові. У треку купа семплованих звуків із життя міста: оголошення в аеропорту, дзвони Софійського собору, сигнал «куди йти» на переході для людей з вадами зору.

Друга композиція — колаборація Bejenec та гурту Увула. У поєднанні музики Дані з віршами та вокалом Олексія Августовського (Лек) знову народилася історія про любов, на цей раз до людини.

Данил Сенічкін (Bejenec) — електронний продюсер, який стрімко розвивається останні кілька років. Він резидент “Культури Звука” та System 108, кілька разів виступав на Brave! Factory та потрапив до компіляції французького лейбла Lumbago.

Під час першого локдауну Bejenec та інші електронні музиканти розповіли нам, як вони заробляють на карантині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.