Концертний майданчик Bel Etage продовжить роботу під керівництвом Concert.ua

Сьогодні на офіційній сторінці Facebook квиткового оператора Concert.ua з’явилося повідомлення про те, що з першого лютого концертний майданчик Bel Etage працюватиме під керівництвом цього оператора. Раніше соціальними мережами ширилася інформація, що майданчик закривається. Утім вона так і не була підтверджена керівництвом Bel Etage.

Наразі виявилося, що 1 лютого закінчився строк співпраці між попереднім орендарем та власником будівлі. У приміщенні Café L’Etage, яке знаходиться на другому поверсі будівлі, відкриється інший ресторан. Назву Bel Etage поки змінювати не планують.

Дмитро Феліксов, співвласник і керівник Concert.ua: «Києву не вистачає якісних майданчиків для концертних, театральних, корпоративних і бізнес-заходів. Слідом за закриттям Sentrum новина про припинення роботи Bel Etage в середовищі організаторів подій викликала сум і розмови про кризу. Як квитковий оператор ми розуміємо, що від закриття ще одного «тисячника» постраждають і організатори, і артисти, і корпоративний сектор, і, звичайно, глядачі. Тому пропозицію про оренду Bel Etage і порятунок його від долі перетворитися в офіси, ми прийняли із задоволенням».

Нагадаємо, що нещодавно в Києві закрився концертний майданчик Sentrum.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.