Головна
>
Кіно
>

На фронті загинув актор Богдан Колесник

На фронті загинув актор Богдан Колесник

23 грудня на фронті, виконуючи бойове завдання, загинув український актор Богдан Колесник. Про це повідомила кастинг-директорка Алла Самойленко на своїй фейсбук-сторінці.

З початком повномасштабного вторгнення, актор приєднався до Територіальної оборони, пізніше потрапив на передову лінію. Богдан також приєднувався до благодійних зборів на автівки та безпілотники для військових.

«Ще одна втрата…Виконуючи бойове завдання, сьогодні загинув наш колега, талановитий український актор Богдан Колесник. Світла памʼять нашому Герою! Залишилися дружина і маленька донечка… Глибокі співчуття близьким Богдана!», — написала акторка Ольга Сумська.

Богдан Колесник грав у таких серіалах, як: «СуперКопи», «Опер за викликом», «Топтун», «Маестро» та «Виходьте без дзвінка». Працював у театрі «Особистості», Луганському академічному театрі та в Українському Сучасному Театрі.

«”Готель” назавжди лишився свого хазяїна Джека. Спочивай з миром, герою. З важким серцем повідомляємо про загибель на війні нашого актора Богдана Колесника. Талановитий, веселий та відданий друг. Пам’ятатимемо тебе завжди. Нескінченна біль…», — написали колеги з театру EgoisT, де також працював актор.

Читайте також: На фронті загинув член команди фестивалю Faine Misto — Влад Воронін

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024