Бумбокс та The Gitas презентували спільний трек

Сьогодні, 21 червня, гурти Бумбокс та The Gitas презентували пісню Тримай мене. Над текстом пісні працювали фронтмени Андрій Хливнюк та Саша Чемеров, музика — Саша Чемеров та Сергій Мартинов.

Запис треку проходив на двох студіях — київській Бобіна Records та лос-анджелівській Red Gate Recorders. Окрім оригіналу, також заплановано окремий варіант пісні від Чемерова, а також акустичний варіант.

Обкладинку для альбому створював художник Гоша Винокуров, який також займається зйомками кліпів для гуртів The Gitas, АГОНЬ,Vagabond Specter тощо.

Тримай мене увійде одразу до двох альбомів — Таємний Код гурту Бумбокс, який наразі знаходиться у стадії запису, а також на спеціальному українському виданні міні-альбому The Gitas Purge.

«Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо», — розповів Саша Чемеров для FDR.

Концертна прем’єра пісні відбудеться на фестивалі Atlas Weekend.

Фото: прес-служба

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.