Головна
>
Новини
>

Гурт Cloudless презентував перший в новому році сингл

Гурт Cloudless презентував перший в новому році сингл

Сьогодні, 21 лютого, київський гурт Cloudless випустив новий сингл Сон.

«Сон – це просто про складне. Про рідні місця, про теплі спогади, про сім’ю і друзів. У кожного з нас є момент, з якого все почалося. Момент перших невпевнених кроків, перші слова, перша посмішка та рідний запах дому. Це – точка відліку. Моменти та люди, які назавжди залишаються в нашій пам’яті та серцях. Ці моменти неможливо забути, навіть коли ті часи вже давно минули. І наче місто, в якому ти тепер живеш, стає рідним, а може, тобі так тільки здається. На жаль, через багато причин, ми не можемо повернутися в ті часи і знову почути поклик мами з вікна будинку на рідній вулиці “відліку”. Ми не завжди можемо подолати стіни, які будують люди і боїмося знищити все те, що було і лишається святим для тебе. Але ми можемо побудувати сходи із найтепліших спогадів. Відмотати час і знову відчути себе захищеними і оповитими любов’ю. Адже сенс життя – це цінувати кожну секунду, кожну мить проведену поруч з близькими і друзями. В якусь мить, вони можуть опинитися з іншої сторони стіни нашого життя», – розповідають музиканти про нову композицію.


 Лєра Пірус

Сон – про світлий смуток. Абсолютно ніжна і спокійна композиція з романтичною, віддаленою гітарою, ніби “з берега моря” (до речі, чудово переплітається з обкладинкою сингла), симфонічними прикрасами та красивими завершальними фортепіанними акордами. Постійне крещендо створює ніби піднесену атмосферу. Загалом, красива пісня та багатообіцяючий старт в новому році.


Гурт Cloudless – проект Євгена Тютюнника (ех-учасника Тонкая Красная Нить) та Антона Панфілова (раніше – Фіолет). За плечима в команди міні-альбом, ряд синглів, три кліпи, численні виступи. Їх пісні лунають саундтреками до українських серіалів та кіно. Наразі музиканти працюють над новим альбомом.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023