Dakooka випустила акустичний мініальбом, який сподобається прихильникам її ранньої творчості

14 лютого Dakooka презентувала мініальбом Так Интереснее. Це п’ять акустичних пісень російською мовою, подібних до тих, що були у співачки до електронних експериментів. Послухати його можна на стрімінгах. Жива презентація відбудеться у Києві 21 лютого.

 Катерина Ятель

Попри те, що в останні роки Dakooka непогано справлялася із задачею поєднувати свої тексти із електронним звучанням (послухайте лише її альбом Герой, один із найкращих релізів і співачки, і 2018-го), починала вона все ж з акустики. Ранні прихильники виконавиці, пам’ятають її за треками типу Не ссы, Умри, если меня не любишь та Выходи из воды сухим. Їх вирізняла любовна лірика, якій важко було знайти аналог у російсько- та українськомовному просторі, під фортепіанний супровід у стилі Аліни Орлової. І дуже важко не сумувати за цим звучанням.

Мініальбом Так Интереснее, хоча й неочікуваний, посилається саме до її ранньої акустики, коли слухачі були віч-на-віч із вокалом Катерини. У ньому немає однозначних хітів чи несподіваних метафор, як було у треках, які я наводила вище. Але його не нудно слухати. Її лірика стала дорослішою, а кохання реалістично сумним, але вже не фатально-підлітковим. І це плюс.

Нагадаємо, що в української виконавиці Dakooka три повноформатні альбоми – Radha (2015), Герой (2018) та Стрэнджлава (2019), низка мініальбомів та збірник синглів. У 2019-му співачка також стала відомішою для широкої публіки, після того, як її пісні стали саундтреком до українського серіалу «Перші ластівки». Їх можна послухати у двох підбірках (тут і тут).


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.