У пабі «Docker’s ABC» відкрили музей речей рок-музикантів

24 квітня у київському пабі Docker’s ABC пройшло відкриття музею особистих речей і творів мистецтва рок-музикантів та діячів рок-культури — «Docker’s Rock n’ roll museum».

IMG_3046

Серед експонатів представлені: лялька ручної роботи у вигляді Соні Сотник (радіоведуча на «Радіо Рокс»), бейсболка Олега Фагота Михайлюти (ТНМК), картина з портретом гурту Антитіла, костюм Сашка Положинського з кліпу МікрOFF/ONна перевірка (гурт Роллік’с і Тартак), контрабас гурту Mad Heads, сорочка Віталія Кириченко з кліпу Радіо твоє (Нумер 482), картина з портретом Сергія Кузіна, ковбойські чоботи з кліпу Trideo і червоний дред з виступу на українському відборі Євробачення-2017 Дизеля (Green Grey), бас-гітара Сергія Степаненко (Кому Вниз), календар з портретами українських музикантів «12 Музик» фотографа Олени Божко.

IMG_3118

«Відкриття музею рок н’ роллу для нас — віхова подія, яка є певним підсумком всієї нашої діяльності на даному етапі. Ми усвідомлюємо, як швидко плине час, багато інформації втрачається через свою ілюзорну буденність. Отже зафіксувати деякі події в сфері українського року — наш професійний обов’язок як рок-клубу.

Ми надзвичайно вдячні тим артистам, які за нашим першим покликом підтримали ідею — надали експонати, прийшли на відкриття музею та створили неймовірну творчу атмосферу своїми виступами в акустиці. Робота над музеєм триватиме, тож приходьте до нас, в Docker’s ABC — завжди буде щось нове і цікаве», — коментує директор закладу Docker’s ABC, Світлана Яструбенко.

Відвідати музей «Docker’s Rock n’ roll museum» можна щодня з 12 години за адресою вулиця Хрещатик, будинок 15/4.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.