Гаражний інді-рок гурт Drama Queen випустив дебютний міні-альбом у співпраці з Петром Чернявським

Сьогодні, 30 березня, вийшов дебютний міні-альбом гурту Drama Queen — Силою Думки. Саунд-продюсером альбому став Петро Чернявський, відомий за співпрацею з Океан Ельзи, Земфірою, Діаною Арбеніною тощо. Гурт позиціонує себе як гаражний інді-рок. Платівка була записана на студії LipkyZvukoZapys. Інженером став Вадим Лазарєв, також відомий як учасник гурту 5 Vymir.

До EP увійшло 6 треків українською мовою. Автори пісень — співзасновники групи Павло Дудар (вокал, клавіші) та Стас Соколовський (гітара). Окрім них в записі також брали участь Дмитро Сехно (бас-гітара) і Максим Тхорик (ударні).

«Саме тому музиканти колективу в співпраці з продюсером зійшлися в прагненні надати альбому максимально живе і зухвале звучання: вінтажні органи, українська лірика, мелодiка, пульсація, звабливий гiтарний саунд – завдяки чому, у поєднанні з ретельною і кропіткою роботою над звуком, команді вдалося зробити пластинку свіжою, цікавою і подекуди досить самобутньою», — пишуть учасники гурту.

Петро Чернявський так прокоментував вихід платівки: «Побільше б було таких нових гуртів! У нас багато в чому співпадають смаки у музиці, ми намагаємося постійно шукати нове, завдяки чому ми й стали тими, ким ми є. До того ж їх тексти широко виходять за рамки «кров-любов-знов-немов», а у студії вони, як виявилося, можуть іноді ввалити так, що мало на видасться, при цьому будуть за кадром залишатися тихими і вихованими киянами».

Нагадаємо, що минулого року сольний проект Чернявського Peter and the Wolves випустив повноформатний альбом Mojo Diet.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.