Друга Ріка екранізували сингл «Ти є Я»

Сьогодні, 11 жовтня, гурт Друга Ріка презентував кліп на пісню Ти є Я. Це останній презентований сингл з майбутньої платівки Піраміда.

«Якщо серйозно, то мені ця історія нагадала дещо з особистого життя. Гаразд, майже все. Я не маю морального права видавати подробиці, але, якоюсь мірою сюжет пісні – це частина мого життя. Хоча, як і будь-яка інша пісня, ця також починалася банально – з любові…», — прокоментував Валерій Харчишин.

Режисеркою відео стала Анна Бурячкова, яка до цього працювала з гуртами Brutto та Panivalkova, а також співаком Constantine.

«Усе, що трапляється з нами, лишає на нас свої відбитки. Усі близькі люди лишаються відображенням у наших очах. Іноді ми розчинюємося в інших настільки, що втрачаємо себе. Тоді ж ми починаємо дивитися на світ очима інших людей, і вже не можемо впізнати власне відображення у дзеркалі», — розповіла режисерка.

Сингл Ти є Я ввійде до лонгплею Піраміда, реліз якого заплановано на кінець 2017 року. Це буде перший за три роки альбом гурту. Нагадаємо, що раніше Друга Ріка презентували сингли Ангел та Монстр.