Організаторам Faine Misto заборонили проводити фестиваль на підтримку полку «АЗОВ»

Рада оборони та військова адміністрація Тернополя заборонила проводити благодійний фестиваль від організаторів Faine Misto, який мав відбутися 13-15 травня у гастрокластері Na ПОШТІ. Натомість фестиваль відбудеться в онлайн-форматі.

Про заборону проведення фестивалю повідомив Володимир Труш, голова Тернопільської військової адміністрації на брифінгу 11 травня. Він наголосив, що подія може відбутися у закритому приміщення зі ЗМІ, але без глядачів.

Організатори вважають таке рішення обурливим та звинувачують владу у вибірковості, оскільки в місті вже неодноразово проводились масові заходи, зокрема у тому ж закладі, що знаходиться в укритті. Свою позицію вони озвучили у відеозверненні:

«Ми приносимо свої вибачення перед усіма Файними Людьми, які придбали квитки, щоб потрапити на живі виступи артистів.
На жаль, ми не передбачили принцип вибірковості тернопільської обласної військової адміністрації у прийняті рішень, коли одним можна, а іншим ні»
— кажуть організатори Faine Misto.


Станом на 12 травня було придбано 426 квитків на загальну суму 187 800 грн. Гроші за квитки можна повернути, написавши на сторінки Faine Misto у соцмережах. У іншому разі їх долучать до загального збору коштів на потреби азовців.

Фестиваль відбудеться в онлайн-форматі та продовжуватиме збирати кошти під час ефіру. Посилання на трансляцію опублікують перед початком події на сайті Faine Misto та на сторінках фестивалю у соцмережах.


Нагадуємо, від початку повномасштабної війни Faine Misto займається допомогою полку «АЗОВ» та закупив амуніції на понад 25 мільйонів гривень. Зі звітами можна ознайомитися у соцмережах фестивалю.


Читайте також: 37 митців, які захищають Україну

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.