Головна
>
Література
>

В Австрії заснували перше українське видавництво Free People Verlag

В Австрії заснували перше українське видавництво Free People Verlag

Олександра Саєнко та Ірина Хамайко заснували в Австрії перше українське видавництво Free People Verlag («Видавництво вільних людей»). 

Фото: Олександра Саєнко/Facebook

Що відомо про засновниць?

Ірина Хамайко — засновниця освітнього простору Free People Educational Hub, який є продовженням проєкту «Український навчальний центр».

На базі простору також працює Українська Школа для старшокласників (9-11 класи). Усі предмети викладаються відповідно до рекомендацій Міністерства освіти України.

Олександра Саєнко засновниця фестивалю української культури UStream/Ukrainische Kulturtage, продюсерка мультидсциплінарного проєкту «Вишиваний. Король України», також працює в консалтинговій агенції Say&Co

Що відомо про видавництво?

Free People Verlag перше в новітній історії українське видавництво в Австрії. За словами співзасновниці Олександри Саєнко, це логічний розвиток Free People Educational Hub.

Free People Verlag видавництво книжкових, мистецьких і музичних видань. Книжки видаватимуть як українською, так і німецькою мовами.

«Колись давно, понад 10 років тому, я подумала, що добре було б мати власне видавництво, щоб видавати те, чого мені тоді дуже не вистачало на книжковому ринку — особливих, гарних і змістовних, путівників і методичних матеріалів для викладачів іноземної мови. Тоді я відмахнулась від цієї думки як від наївної мрії, тому що ідея видавалась занадто амбітною для викладачки університету. Потрібно було змінити кілька професій і місць роботи, повернутись, нарешті, до викладання німецької мови, щоб давня мрія стала дійсністю», написала Саєнко.


Читайте також: «Ми заморочуємося — це наш девіз», — письменник Макс Кідрук про відкриття видавництва «Бородатий Тамарин»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024