Головна
>
Література
>

В Австрії заснували перше українське видавництво Free People Verlag

В Австрії заснували перше українське видавництво Free People Verlag

Олександра Саєнко та Ірина Хамайко заснували в Австрії перше українське видавництво Free People Verlag («Видавництво вільних людей»). 

Фото: Олександра Саєнко/Facebook

Що відомо про засновниць?

Ірина Хамайко — засновниця освітнього простору Free People Educational Hub, який є продовженням проєкту «Український навчальний центр».

На базі простору також працює Українська Школа для старшокласників (9-11 класи). Усі предмети викладаються відповідно до рекомендацій Міністерства освіти України.

Олександра Саєнко засновниця фестивалю української культури UStream/Ukrainische Kulturtage, продюсерка мультидсциплінарного проєкту «Вишиваний. Король України», також працює в консалтинговій агенції Say&Co

Що відомо про видавництво?

Free People Verlag перше в новітній історії українське видавництво в Австрії. За словами співзасновниці Олександри Саєнко, це логічний розвиток Free People Educational Hub.

Free People Verlag видавництво книжкових, мистецьких і музичних видань. Книжки видаватимуть як українською, так і німецькою мовами.

«Колись давно, понад 10 років тому, я подумала, що добре було б мати власне видавництво, щоб видавати те, чого мені тоді дуже не вистачало на книжковому ринку — особливих, гарних і змістовних, путівників і методичних матеріалів для викладачів іноземної мови. Тоді я відмахнулась від цієї думки як від наївної мрії, тому що ідея видавалась занадто амбітною для викладачки університету. Потрібно було змінити кілька професій і місць роботи, повернутись, нарешті, до викладання німецької мови, щоб давня мрія стала дійсністю», написала Саєнко.


Читайте також: «Ми заморочуємося — це наш девіз», — письменник Макс Кідрук про відкриття видавництва «Бородатий Тамарин»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023