Головна
>
Новини
>

MARUV, VISLOVO та Біллі Айліш: що гуглили українці у 2019-му

MARUV, VISLOVO та Біллі Айліш: що гуглили українці у 2019-му

Компанія Google опублікувала перелік найпопулярніших пошукових запитів українців за 2019-й. Серед питань про томос та правильне поїдання авокадо, знайшлося місце й музиці. 

Зокрема, серед найпопулярніших запитів фігурує Євробачення, навколо якого у 2019-му розгорнувся справжній скандал, а також російські музиканти Юлія Началова та Децл. Судячи із переліку питань «Чому?», інтерес українців пов’язаний з причинами смерті артистів.

У списку «Що таке» також можна знайти запит на музичну тему. Українців впродовж року цікавило, що таке «вислово» – концерт та альбом гурту Время и Стекло.

У персонах року є Maruv (4 місця), скоріше за все із все тою ж прив’язкою до Євробачення, Потап (5 місце) та американська співачка Біллі Айліш (8 місце). Вона, акторка Анастасія Заворотнюк та науковець Валерій Легасов, про якого розповідав популярний серіал «Чорнобиль», єдині не українці у цьому переліку.

Із найпопулярніших телешоу в Україні за рік перше місце посіло Євробачення 2019. Також у переліку є шоу «Голос країни», на яке ми писали рекапи впродовж сезону.

Нагадаємо, що раніше Google назвав найпопулярніші кліпи серед українців у 2019-му.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024