Головна
>
Новини
>

Телеканал М2 назвав півфіналістів конкурсу “Хіт-Конвеєр”

Телеканал М2 назвав півфіналістів конкурсу “Хіт-Конвеєр”

Сьогодні, 17 травня, телекана М2 назвав півфіналістів конкурсу “Хіт-Конвеєр”. Серед півфіналістів такі гурти, як Правиця, LatexFauna, Morphom, Женя і Катя, НастяЗникає та інші.

Повний перелік півфіналістів виглядає наступним чином: DeMira, Софія Тарасова, LETAY, КІМА, Online, DI (Королюк Діана), БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Люм’єр, LATEXFAUNA, Правиця, Natalie Papazoglu, Юркеш, RISON, КОСТЬ, Восьмий День, Валерия Садовская, Тріно х A la Fume, DA-SH, Полюси, Бабак, Joryj Kłoc, ХАС, МІЯ, JOIRA, Repost, Morphom, PABLO, Viktoria Veliko, The ВЙО, ILLARIA, Десятий, Патроничі, Transylvania band, М.Тюссо, Мойшанський, Martovi Orchestra, НастяЗникає, PANCHYSHYN, Веселі Стаканчики, NIKITIN, The Frunk, Женя і Катя, Cтародумова Аліна, Paulman, Юра Самовілов, KarmaJam, БУК, Navkolo Kola, Слава Колодяжний, Курасов Владислав та Аліна Башкіна.

“Хіт-конвеєр” – це конкурс української пісні. До учасі в конкурсі приймались пісні українською, що були записані протягом року і не мають кліпу. Як розповідають організатори, основна задача конкурсу — створення механізму підтримки та розвитку української сучасної популярної музики.

За правилами конкурсу пісні півфіналістів будуть презентовані на YouTube глядачам. Після цього на закритих прослуховуваннях, що пройдуть з 15 по 20 червня, буде відібрано 12 фіналістів, які будуть змагатись на Гала Шоу 24 серпня на Співочому Полі. Переможець отримає зйомку кліпу та його подальшу ротацію на каналі М2.

Нагадаємо, що минулого року конкурс “Хіт-конвеєр” виграв гурт PATSYKI Z FRANEKA з піснею VasЯ OMG.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023