Головна
>
LP
>

Jamala розповіла про кожну пісню з нового альбому «Крила»

Jamala розповіла про кожну пісню з нового альбому «Крила»

Сьогодні, 12 жовтня, Jamala презентувала платівку Крила. У неї увійшло десять пісень, які було написано протягом останніх півтора року. Співачка вирішила розповісти про кожний трек окремо.

Крила
Про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: «Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування?» У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, чи-то віра, янгол або кохана людина поруч.

The Great Pretender
Про те, що дуже багато дівчат змушені “продавати” себе, і бажано подорожче. Вони роблять яскравий макіяж, одягають відверте вбрання і вирушають в бар або нічний клуб “на полювання”. Але вони прикидаються, насправді їх серця розбиті, вони самотні.

Сумую
Іноді буває, тобі сумно, ти за кимось сумуєш, і раптом розумієш, що тобі почасти навіть подобається цей стан. У цьому є певний кайф, особливо восени. Ти все частіше хочеш відчувати це почуття. Він тільки п’ять хвилин як пішов, а я вже за ним сумую…

Кохання
Про взаємну симпатію, майже закоханість, яка виникає під час листування в соціальних мережах, і про розчарування, яке настає після зустрічі в офлайні.

Незнайомець
Про скороминущі зустрічі. Ви стикаєтеся десь в вагоні метро, посміхаєтесь, але на зупинці йдете в різні сторони, кожен поспішає у своїх справах. І все, більше ви ніколи не побачите одне одного.

Хвилі
Можливо, найромантичніша пісня на альбомі. Героїня на березі моря спостерігає за нескінченним рухом хвиль. Завдяки їм вона не відчуває себе самотньою.

Натовп
на цю пісню мене надихнула поема Олени Теліги “Чорна площа”. Вона про те, як змінюється громадська думка. Сьогодні тебе люблять і обожнюють, а на наступний день влаштовують цькування. У приспіві вона звучить як мантра, а куплети ми з письменницею Вікторією Платової дещо змінили, додали більш сучасну мову, через те, що для співу там досить складна поетична форма.

Любити
Любов буває егоїстичною. Ти думаєш: він на цій землі тільки для мене. Його усмішка, його сміх, його слова, все це мені-мені-мені-мені-мені. Так думати дуже приємно.

Happiness
Щастя і свобода завжди йдуть пліч-о-пліч. Ти щасливий, коли у тебе є свобода вибору. Саме свобода дає тобі це відчуття. І навпаки, коли ти щасливий – ти вільний, твоя душа ширяє в небі.

I Believe in U
Це звернення до всіх зневірених, всім, кому потрібна підтримка і опора.


Наразі співачка готується до всеукраїнського туру на підтримку альбому, який охопить Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та Рівне.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024