Головна
>
Новини
>

Jerry Heil написала саундтрек до шоу «Від пацанки до панянки»

Jerry Heil написала саундтрек до шоу «Від пацанки до панянки»

Співачка Jerry Heil разом із саундпродюсером Романом Чемеровим створили пісню Не Бейбі. Вона написана спеціально для українського телешоу «Від пацанки до панянки».

Як розповідає сама співачка, творці проєкту звернулися до неї влітку 2019-го та показали відеоісторії майбутніх учасниць сезону. Новий сезон «Від пацанки до панянки» стартує 17 лютого.

«Я подивилася їх відеовізитки-історії і сильно прониклася симпатією до кожної. В їх очах потенціал і глибина. Під тінню подій, які вони прожили. Я хотіла написати пісню, яка б запалила дух дівчат і всіх, хто пережив знущання, булінг, хто відчув на собі жорсткість недалеких людей, які в свою чергу стали такими, бо, мабуть, теж були скривдженими. Це цикл, який здатен розімкнутися. Усі ми в цьому світі достойні любові і рівні. Всі ми в цьому світі просто працівники, які прийшли сюди працювати над собою», – прокоментувала реліз співачка.

Нагадаємо, що минулого тижня Jerry Heil стала фіналісткою національного відбору Євробачення. Тут ви можете прочитати нашу текстову трансляцію із відбору, на якому вона виступала. Наступні трансляції, відповідно, відбудуться 15 та 22 лютого.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024