Jonathan Livingston презентували дебютний міні-альбом

Сьогодні, 16 березня, гурт Jonathan Livingston презентував EP Під зеленими осокорами. Він став дебютним для дуету. Міні-альбом також доступний на Apple Music, Google Play та Deezer.

Міні-альбом складається з трьох пісень, які «об’єднанні одним почуттям». Кожну з пісень, учасники окремо прокоментували:

Хворий: «Ця пісня про хворобу і про ліки. Про час і його незворотність. Про трагічність і красу життя. Про трагічність і красу миті. «Життя — це хвороба, і смерть починається з самого народження» — саме ця цитата, з книги Ремарка «Три товариші», дала початок пісні Хворий і стала її лейтмотивом»;

Засинай: «»Коли липа відцвіла і терен став солодкий» або, якщо іншими словами: «від пристрасті до любові — одна пісня». Засинай — продовження історії з нашого першого синглу Колискова»;

З тобою: «Ця пісня про один з найцінніших наших скарбів. Вона про уяву і її таємну здатність перетворюватись в реальність».

Нагадаємо, що Jonathan Livingston — це дует Андрія Пантюха, якого ви можете пам’ятати з шоу «Голос Країни», та Гліба Іванова. Минулого року вони презентували дебютний сингл Колискова на лейблі Masterskaya. Він увійшов у наш плейлист найулюбленіших пісень редакції за 2017.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.