«Я нанюхалась клею із відчаю, щоб почути, я гарна чи ні» — неприйняття себе у новому кліпі Karoon

Київський дует Karoon презентує трек та кліп Сніг, присвячений сумнівам у собі. Цей трек — тизер альбому Тихіше, який вийде 26 листопада.

Слухайте Сніг на цифрових платформах за лінком.

Ця робота дуже особиста для Karoon у багатьох планах. Солістка гурту практично все життя страждала через невідповідність медійним стандартам краси та постійно намагалась схуднути. Доходило навіть до булімії та суїцидальних думок, які вдалось побороти завдяки психотерапії та розквіту феміністичного руху.

З іншого боку, ця робота присвячена сумнівам у собі в більш загальному сенсі.

«За цей рік ми кілька разів хотіли завершити наш музичний шлях. Але влітку нас запросили виступити на Куренях, і цей концерт вдихнув в нас нове життя. Була злива, блискавка, грім, і це все прямо над сценою. Мокрі були всі. Чистий кайф.

І ось кінець жовтня. Завтра в нас виходить сингл, що увійде до повноцінного альбому, який ми писали дуже довго. Пісня називається СНІГ. Кліп на яку ми зняли з Дмитром Шатилом.

З Дімою ми знайомі давно. Він — друг сім’ї Karoon. Він вірить в нашу музику, а ми віримо в його талант. Та часто ми не віримо в себе. На чому ми й зійшлися з Дімою, коли вигадували ідею кліпу на “Сніг”
», — розповідає учасник проєкту Тарас у соцмережах.


Нагадуємо, ми писали про дебютний альбом Karoon, натхненний сільською естетикою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.