LiRoom стане партнером та куратором музичного напрямку Projector Humanitarium

Наша команда медіа про нову українську музику LiRoom читатиме лекції та куруватиме музичний напрямок в новому проєкті Projector.Humanitarium

Humanitarium — це курси і лекції з історії, культурології, філософії, соціології, мистецтвознавства, музики тощо. Мета проєкту — дати системні соціогуманітарні знання та допомогти розвинути критичне мислення. Проєкт заснували керівник і співзасновник Projector Олександр Трегуб та продюсерка освітніх програм Humanitarium Аліса Бучнєва. 

LiRoom відповідатиме за музичний напрямок курсу “Історія сучасної культури”. Наш головний редактор Олексій Бондаренко прочитає блок про музику в контексті сучасної культури. 

Зв’язок між музикою, кіно, соціальними мережами, маркетингом, літературою та іншими видами мистецтва постійно поглиблюється. У ході курсу ми намагатимемося прослідкувати розвиток сучасної культури через призму одразу кількох галузей, щоб створити комплексну картинку. Моя задача — розповісти про сучасну музику. Ми вирішили відштовхнутися від слогану найпопулярнішої радіостанції України “Від 90-х до сьогодні”. Це і буде основним мотто курсу про сучасну музику, — розповідає Олексій.

Також учасниці нашої команди Катерина Ятель та Вікторія Мишкоріз прочитають серію лекцій про музичні субкультури.

«Наразі ми готуємо цикл лекцій, присвячений різноманітним субкультурам та їхньому взаємозв’язку з музикою. Попри глобалізований світ, що розмиває межі між жанрами та ідентифікаціями, субкультурні рухи лишаються стовпами, довкола яких формується ціла культура, подібна до національної. Нам було б цікаво разом зі слухачами Humanitarium зрозуміти коріння цього феномену, його міжкультурні зв’язки та впливи на сучасність. Подробиць поки не розкриваємо, але можемо гарантувати, що буде цікаво», — розповіла Катерина Ятель.

А ще Олексій Бондаренко прочитає лекцію про український музичний ринок.

LiRoom існує вже вісім років. Я займаюся музикою 10 років. За цей час вдалося напрацювати певний досвід та побачити українську музичну індустрію зсередині. Через карантин ми знаходимося в її переломному моменті. Тому зараз цікаво зупинитися та зафіксувати цей момент — куди українська музика прийшла за 29 років незалежності, — розказав Бондаренко.

Окрім команди LiRoom кураторами напрямків курсу про сучасне мистецтво будуть Юрій Поворозник та Олександра Поворозник з Vertigo, літературна критикиня Богдана Неборак та культурна критикиня Маріам Найєм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.