Головна
>
Новини
>

LiRoom анонсує партнерство з компанією Uklon та запуск серії відео-інтерв’ю

LiRoom анонсує партнерство з компанією Uklon та запуск серії відео-інтерв’ю

Ми запустили наш перший відеопроект про українську музику, у якому будемо брати інтерв’ю в українських виконавців та гравців індустрії. Розпочинаємо проект у партнерстві із українською компанією Uklon. Також, від сьогодні редакція блогу про нову українську музику LiRoom стає амбасадорами бренду та їздитиме тільки на Uklon.

Uklon підтримує випуск першого сезону програми відео-інтерв’ю «Ріс на Біс», ведучим якої став редактор LiRoom Артем Рісухін. Вихід випуску заплановано на 8 лютого. Першим гостем стане український репер Freel. Щомісяця виходитиме новий епізод.

«Я дуже радий, що Uklon зацікавило це партнерство. Цей успішний український бізнес – гарний приклад для наслідування. Вже не кажучи про те, що ми всією редакцією і так постійно користувалися їхнім сервісом. Зі свого боку ми як LiRoom вже понад шість років намагаємося просувати українську музику. Дуже приємно, що Uklon зацікавлені посприяти розвитку цієї індустрії», – розповів головний редактор LiRoom Олексій Бондаренко.

«Приємно бути частиною такого креативного проекту від LiRoom! Ми із задоволенням підтримуємо українські ініціативи. Адже сам Uklon починався з декількох людей у невеличкій офісній кімнаті, а сьогодні компанії майже 9 років, у ній працює понад 150 людей, і ми найбільший в Україні агрегатор замовлень. Тому ми знаємо і віримо, що українські проекти мають великі перспективи», – зазначає PR-менеджер Uklon Ніколь Борман.

Технічну підтримку відео та продакшн здійснює Ніка Прохорчук (також відома як Tech.Nika).

Вихід другого випуску «Ріс на Біс» заплановано на початок березня. Щоб слідкувати за програмою у реальному часі, підписуйтеся на наш ютуб-канал.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024