“Файне місто” та проект Louder.me презентують спільну сцену для незалежних музикантів

Фестиваль “Файне Місто” та міжнародний проект Louder.me оголосили про початок співпраці, в рамках якої компанія дасть можливість молодим музикантам виступити на події.

З 20 по 23 липня на спеціальній сцені Louder.me Tent Stage будуть грати незалежні музиканти різних жанрів. Окрім цього там проходитимуть імпровізовані музичні батли і джеми, а також серія майстер-класів. Окрім цього організатори обіцяють розіграш iPod Touch та фірмового мерчу. Для участі необхідна реєстрація.

Louder.me Stage _ Header

Louder.me – це проект спрямований на підтримку музикантів-початківців. За словами засновників, лише 10% успіху залежать від таланту артиста, основний важіль, що впливає на успіх – це лейбл чи агенція. Саме тому через цю платформу незалежні виконавці зможуть просувати свою творчість до слухачів. Додаток Louder.me стане доступним уже восени.

Фестиваль “Файне місто” пройде у Тернополі з 20 по 23 липня. У лайнапі Димна Суміш, Брати Гадюкіни, Poets of Fall, Друга Ріка, Guano Apes, Bloom Twins, Skindred, O.Torvald, ТНМК та інші.

Фото обкладинки: офіційний сайт “Файне місто”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.