Головна
>
Відео
>

Відео дня: Марина Круть зіграла пісню Hallelujah на бандурі

Відео дня: Марина Круть зіграла пісню Hallelujah на бандурі

30 грудня бандуристка Марина Круть виклала свою версію пісні Hallelujah Леонарда Коена. Трек вийшов в рамках проекту “Пісня під Бандуру”.

“Пісня під Бандуру” – це авторський проект учасниці хмельницького гурту KRUT Марини Круть. Ціль проекту – популяризувати традиційний український музичний інструмент. У рамках проекту також виходило відео, в якому Круть акомпонує на бандурі співаку Віктору Павліку під його пісню Ні обіцянок, ні пробачень.

“Мета проекту – показати, що бандура може звучати сучасно. Проект “Пісня під Бандуру” розкриває це дуетами із відомими музикантами, які ми плануємо показати цього року, та неочікуваними версіями різних відомих хітів різних епох та періодів, – розповідає Марина. – Для мене Hallelujah є своєрідним філософським гімном у моєму житті. Це та пісня, яку можна зробити саундтреком до багатьох подій, періодів, епох та людських життів.”

Нагадаємо, що нещодавно ми попросили Sun’s Kalpa розповісти про свій альбом One, в записі якого взяв участь бандурист Богдан Пархоменко.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024