Відео дня: Марина Круть зіграла пісню Hallelujah на бандурі

30 грудня бандуристка Марина Круть виклала свою версію пісні Hallelujah Леонарда Коена. Трек вийшов в рамках проекту «Пісня під Бандуру».

«Пісня під Бандуру» — це авторський проект учасниці хмельницького гурту KRUT Марини Круть. Ціль проекту — популяризувати традиційний український музичний інструмент. У рамках проекту також виходило відео, в якому Круть акомпонує на бандурі співаку Віктору Павліку під його пісню Ні обіцянок, ні пробачень.

«Мета проекту — показати, що бандура може звучати сучасно. Проект «Пісня під Бандуру» розкриває це дуетами із відомими музикантами, які ми плануємо показати цього року, та неочікуваними версіями різних відомих хітів різних епох та періодів, — розповідає Марина. — Для мене Hallelujah є своєрідним філософським гімном у моєму житті. Це та пісня, яку можна зробити саундтреком до багатьох подій, періодів, епох та людських життів.»

Нагадаємо, що нещодавно ми попросили Sun’s Kalpa розповісти про свій альбом One, в записі якого взяв участь бандурист Богдан Пархоменко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.