Головна
>
Література
>

Megogo Audio розпочав прийом заявок на аудіопремію «Слушно» за кращий подкаст

Megogo Audio розпочав прийом заявок на аудіопремію «Слушно» за кращий подкаст

До 14 серпня автори подкастів можуть подати заявку на отримання аудіопремії «Слушно» від сервісу Megogo Audio. Премія щороку відзначає найкращі досягнення в аудіоіндустрії.

Фото ілюстративне

Цьогоріч премію вручатимуть у семи номінаціях:

  • найкращий подкаст  про бізнес;
  • про культуру й мистецтво;
  • про історію й суспільство;
  • про науку й технології;
  • про здоров’я та саморозвиток;
  • найкращий розважальний подкаст;
  • найкращий спортивний подкаст.

Також команда Megogo вручить спеціальну відзнаку «Подкаст у часи війни» за роботу з темами, які стосуються війни в Україні.

Продюсерка Megogo Audio Юлія Білоус каже, що мета цієї премії — популяризувати аудіоформат й відстежувати тенденції в галузі:

«Загалом механіка премії “Слушно” цьогоріч не зміниться. Аудиторія слухачів продовжує бути драйвером для розвитку українського контенту, і мені подобається, що ця спільнота росте. Саме тому ми чекаємо, що третя премія “Слушно” матиме більше учасників, слухацьких голосів, а також приверне увагу медіа і брендів до авторів подкастів».

Заявку на участь у премії можна подати на спеціальній сторінці сервісу. Для цього потрібно надіслати заявку та обрати номінацію.

Онлайн-голосування розпочнеться 21 серпня і триватиме до 15 вересня включно. 30 вересня, у Міжнародний день подкастів, будуть оголошені переможці премії в кожній категорії.


Megogo Audio — це напрям медіасервісу Megogo, що почав працювати у 2019 році. Каталог сервісу налічує понад 1 000 аудіокниг та 30 000 випусків подкастів, частина яких власного виробництва, а також українські радіостанції. У 2020 році проєкт отримав нагороду Telecom Awards 2020 та став «Рішенням року в області медіа» й запустив майданчик для дистрибуції зовнішніх подкастів. 


Читайте також: Премія Львова оголосила лонглист авторів і перекладачів

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
14 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024