Головна
>
Музика
>

«Була в мене парова машина»: слухаємо релізи цього тижня

«Була в мене парова машина»: слухаємо релізи цього тижня

Перший за п’ять років альбом Stoned Jesus, хіт ТікТоку про парову машину, перший англомовний трек Kalush Orchestra, ремікс фронтмена Massive Attack на пісню Обійми та інше — слухаємо останні релізи.

Stoned Jesus — LP Father Light

Це перший за п’ять років альбом гурту. До альбому увійшло 6 треків. Він є першою частиною запланованої дилогії.

Tery — LP Теплий сніг

Це другий альбом виконавця. Цю роботу Tery називає «дзеркалом душі». До альбому увійшло 13 треків, на фітах — Krechet, elarm та Макс Пташник, Влад Лібенсон. Більше про альбом читайте за посиланням.

Layuchi Kvity — EP Український андерграунд

За словами гурту, це збірка з чотирьох пісень, об’єднаних протистояннями та буремним сьогоденням. На пісню Квітка також випустили кліп.

Тощо — EP Екіпаж

Тощо випустив мініальбом з трьох треків. На фітах — Lykho, Re-read та кицям сняться сни.

Марний — EP Струм

За словами гурту, Струм — це черговий експеримент з власним звучанням, де переважну частину уваги на себе притягує електронна складова. Це рефлексія на тему війни в цивільному житті, те що було до неї і що буде після. Також в EP є фіт зі Структурою Щастя.

Monotonne — LP 37

Monotonne випустив альбом 37, який написав за останні 10 місяців періоду масштабного військового вторгнення. Більше про реліз читайте за посиланням.

Kalush Orchestra — Changes

Це перший англомовний трек Kalush Orchestra. Разом з піснею вони презентували відео. Гурт каже, що кліп — це «історія про наш дім, який назавжди змінився, бо побачив горе і біль». У кліпі також відбувся дебют нової учасниці гурту — KilimWoman.

хейтспіч — пісня про ромашку

Разом з піснею про ромашку гурт випустив кліп.

Epolets feat. артилерія — Не мовчи

«Ця зима триває рік…Кожен намагається жити абсолютно нове, але ніби звичайне життя, кожен на своєму місці: вдома, закордоном, на кухні, на роботі, у волонтерському центрі, в окопі… але залишаючись сам на сам зі своїми думками ми неодмінно бачимо перед собою тих, кого немає зараз поряд, тих, що все зрозуміють, тих, з ким можна не мовчати», кажуть музиканти.

Анімоване відео на пісню створила Дарія Балко.

Sleepy Andy, дитя скорботи — I Want to Be Better

Двоє представників «сумного українського репу» презентували спільний трек. Пісня виражає бажання бути кращою версією себе та «бажання мати більш тісні стосунки зі своїм коханням».

Zwyntar — Білим снігом 

В останній день зими дарк-кантрі-гурт Zwyntar презентував першу за два роки пісню Білим снігом.

The Budchuk feat. Ярина Квасній — Парова машина

Парова машина вже став хітом у ТікТоці (на звук знято майже 100 тисяч відео).

Парова машина — це автентична багатоверсійна українська пісня. У треці використано уривок з однойменного музичного переосмислення композиції від DakhDaughters, який виконала співачка Ярина Квасній.

Роберт Делл Найа — Obiymy (Legacy of War Mix)

Фронтмен гурту Massive Attack Роберт Дель Найа презентував авторську версію на пісню Океану ЕльзиObiymy (Legacy of War Mix). Всі кошти з треку підуть на допомогу цивільному населенню, постраждалому через війну та відновлення зруйнованих осель у Київській області у співпраці з фондами Legacy of War Foundation та UNITED24.


Читайте також: 10 українських артистів, які стали відомі завдяки ТікТоку

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024