Головна
>
Новини
>

На фронті загинув член команди Module — Михайло Бекетов

На фронті загинув член команди Module — Михайло Бекетов

Під час виконання бойового завдання, 18 березня, загинув поет, музикант та член дніпровської творчої спільноти Module Михайло «Рудий» Бекетов. Про це 25 березня на своїй фейсбук-сторінці повідомив співзасновник лейблу Dnipropop Микита Козачинський. Михайло та Микита разом служили у складі Module Squad.

Фото: Nikita Kozachinsky/Facebook

«В свій останній бій його розрахунок знищив танк і БМП, зупинивши один з тисяч наступів, які зараз по всій лінії фронту. Загинув за два дні після того, як йому виповнилося 24 роки.  Його мати — легендарний бойовий медик, яка теж служить в лавах ЗСУ», — пише Микита Козачинський

До початку повномасштабного вторгнення Михайло займався розвитком творчої спільноти Module, а після — долучився до сил оборони та став аеророзвідником у складі Module Squad, який створений на базі Module та лейблу Dnipropop.

Команда Module повідомила, що наразі разом з Dnipropop вони працюють над збиранням творчості Бекетова для випуску його музичного альбому.

«Останній рік він писав багато музики (яку ми зараз збираємо до купи і реліз якої — мабуть, єдине що ми можемо зробити  для нього), писав вірші і був просто чудовою людиною, якої мені особисто дуже бракує», — пише співзасновник Module Микита Козачинський.

Допомогти родині Михайла можна за посиланням на банку.


Читайте також: На фронті загинув член команди фестивалю Faine Misto — Микола Оранський

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024