Головна
>
Новини
>

Трек дня: Бумбокс презентує пісню “Голий король”

Трек дня: Бумбокс презентує пісню “Голий король”

Голий Король – другий сингл з однойменного міні-альбому. До EP увійде шість пісень: Колишня, Голий Король, Болельщик, Сталеві квіти, Вечір в Ріо – пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні Люди в якості бонус-треку. Реліз міні-альбому Голий Король відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Голий Король – пісня, над якою я працював півроку, незважаючи на те, що пісні з останніх двох EP писалися легко.  Для Короля мені складно було підібрати правильні слова, завершити її композиційно. У пісні, як і у платівки, простий посил – все ми королі, і всі ми – голі. Не треба шукати месію, ніхто за нас не вирішить наші проблеми, подолати їх можна лише разом.

Перші чернетки пісні з’явилися років зо два тому, мене наштовхнуло на її створення багато стилістично схожих між собою пісень початку двадцятого століття, коли блюз тільки зароджувався”, – розповідає фронтмен гурту Андрій Хливнюк про новий трек.

EPSON scanner image

Нагадаємо, що на пісню Колишня із EP Голий король Бумбокс п’ять місяців назад випустили кліп. Також виходила акустична версія пісні Люди.

Сьомого вересня гурт поїде в тур на підтримку міні-альбому, який почнеться із Чернівців. Концерт в Києві відбудеться у Палаці Спорту 18 листопада.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024