Головна
>
Музика
>

Відео дня: Neonknight випустив кліп на трек Pulse

Відео дня: Neonknight випустив кліп на трек Pulse

9 грудня Neonknight презентував кліп на пісню Pulse. За словами музиканта, ця історія «про втрату пристрасті та прихильності до того, що раніше було частиною тебе, робило тебе цілісним, завершеним».

Neonknight — проєкт київського електронного музиканта Юри Шевченка. Pulse — четверта відеоробота митця.

На підготовку та реалізацію проєкту пішло майже 2 роки. Pulse був знятий в центрі Києва у серпні 2022 року. Робота також стала свого роду протестом та нагадуванням, що мистецтво живе всупереч і набуває ще більшої актуальності у жахливі часи.

«Було важливо знайти сили, не зламатись, зняти це відео за будь-яку ціну. Всупереч усьому що відбувається. Це був мій персональний протест ти виклик», — говорить Neonknight.

Neonknight пояснює, що ця робота — про мить розуміння, коли дещо важливе, інтимне зникло, перестало бути відчутним і відтепер є назавжди втраченим. Це про боротьбу, страх, злість й зрештою прийняття, про почуття що треба відпустити.

У кліпі разом із танцівниками, що зображують почуття у цій історії бере участь ще один актор, невидимий спостерігач — Український Дім, де і розгортається дія.

«Він ілюструє минуле, що кожен із нас так чи інакше пронесе у своє майбутнє, адже воно відтепер назавжди буде частиною нас», — каже музикант.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024