Maruv не буде представляти Україну на Євробаченні

Після тривалих дискусій по закінченню нацвідбору Євробачення, НСТУ прийняли рішення, що співачка Maruv не буде представляти Україну на Євробаченні. Про це повідомив у своєму пості у Facebook Зураб Аласанія, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Як повідомив Аласанія, при тому, що сам нацвідбір відбувався за правилами та ніяких порушень виявлено не було, після тривалих перемовин з командою співачки Maruv договір між нею та НСТУ так і не було підписано. За його словами, наразі невідомо, хто буде виступати від України на Євробаченні і поки ведуться перемовини з іншими кандидатами.

Ймовірно, що зараз НСТУ будуть пропонувати участь у Євробаченні гурту, що посів друге місце – Freedom Jazz.

Напередодні співачка Maruv також опублікувала пост у соціальній мережі, де пояснила, які вимоги ставить перед нею договір з НСТУ. Зокрема, вона розповіла, що їй заборонена будь-яка імпровізація на сцені (покарання – штраф 2 млн гривень), вона зобов’язана виконувати усі вимоги НТКУ, узгоджувати журналістів, з якими прагне спілкуватись, а також передати права на пісню Siren Song НТКУ від лейблу Warner Music Russia. Окремо також мало бути домовлено, що Maruv відмовляється від гастролей у Росії. За уточненням Аласанії, це обмеження триватиме лише на термін, що становить три місяці після проведення конкурсу.

Після повідомлення Аласанії, Maruv опублікувала ще один пост. У ньому вона зазначила:

«Как ранее я говорила, отказ от концертов в России не был для нас принципиальным. Основные разногласия вызвали другие пункты договора, которые, если я подпишу, становятся для меня кабальными. Я – гражданка Украины, плачу налоги и искренне люблю Украину. Но не готова выступать с лозунгами, превращая свое пребывание на конкурсе в промо-акции наших политиков. Я – музыкант, а не бита на политической арене.»

Нагадаємо, що у ході національного відбору на Євробачення довкола кількох виконавців, зокрема Maruv, Yuko та Анна-Марія розгорівся політичний скандал. У перших двох – у зв’язку з гастролями у Російській Федерації, а у Anna-Maria через посади батьків в уряді Криму та відсутності чіткої артикульованої політичної позиції щодо Криму та Донбасу. Єдині, хто зміг закрити конфлікт на етапі його зародження – це Yuko. У півфіналі Юля Юріна пояснила гастролі в Росії тим, що вона виступає “вдома”, адже є громадянкою Російської Федерації, а потім додала, що вже рік як дует відмовився від концертів на території РФ. У фіналі на питання Притули, чи погодилась би вона змінити громадянство, вокалістка Yuko відповіла ствердно. Ми слідкували та коментували усе, що відбувається у нашій текстовій трансляції.

Фото: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.