Головна
>
Відео
>

Проект NT презентував дебютний кліп на пісню “Бум-бум”

Проект NT презентував дебютний кліп на пісню “Бум-бум”

Сьогодні, 30 травня, поп-проект NT презентував сингл Бум-Бум та дебютний кліп на нього. Аранжуванням та саунпродюсуванням треку займався Юрій Водолажський. За запис та зведення відповідали B52 studio. Мастеринг пісні відбувався на нью-йоркській Sterling Sound.

Режисером відеокліпу виступила Інна Грабар. Операторську роботу виконали Mans Alpa та Amir Alpa з нідерландського продакшну Headshot Media Group.

“Це особлива пісня. В ній все в ідеальній пропорції: лаконічна гармонія, мелодійна вокальна лінія і, найважливіше, приспів, який неможливо викинути з голови. Англійською для цього є термін “earworm” – “вушний черв’як” – пісня, мелодія або фраза, яку неможливо викинути з голови, забути. Це про Бум-Бум“, – коментує саундпродюсер синглу, Юрій Водолажський.

Нагадаємо, в інтерв’ю для LiRoom Юрій Водолажський розповів про підсумки 2016 року, Pivovarov Production та плани здійснити музичну революцію

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024