Океан Ельзи “Не йди” – нова пісня та відео

Сьогодні, 20 квітня, “Океан Ельзи” представили нову пісню та музичне відео до неї під назвою “Не йди”.

Прем’єра кліпу відбулася на офіційному каналі групи в YouTube. Всеукраїнська радіопрем’єра синглу запланована на 21 квітня. “Не йди” є синглом з дев’ятого альбому ОЕ, над яким зараз працюють музиканти гурту і  назва та подробиці якого найближчим часом будуть оприлюднені.

Святослав Вакарчук, лідер ОЕ, автор пісні “Не йди” про кліп:

“Режисером відео до нашої нової пісні став Ігор Стеколенко, який свого часу разом з братом зняли декілька кліпів ОЕ, що стали для нас культовими. Я довіряю його інтуїції, і коли Ігор, послухавши пісню, запропонував таку філософську, не буквальну історію, відразу погодився. До речі, поява в кадрі групи в авто подібного до того, яке можна побачити у відео «911», було моєю ідею. Оскільки саме Ігор зняв той кліп, я запропонував цього разу з’явитися нам у подібній машині. Це вже додало особливий, метафізичний зміст сюжету”.

Ігор Стеколенко – український режисер, автор музичних відео багатьох виконавців. Зокрема, в тандемі з братом Олександром свого часу зняли такі кліпи Океану Ельзи – «911», «Квітка», «Вище неба», «Я до тебе».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.