Океан Ельзи «Не йди» — нова пісня та відео

Сьогодні, 20 квітня, «Океан Ельзи» представили нову пісню та музичне відео до неї під назвою «Не йди».

Прем’єра кліпу відбулася на офіційному каналі групи в YouTube. Всеукраїнська радіопрем’єра синглу запланована на 21 квітня. «Не йди» є синглом з дев’ятого альбому ОЕ, над яким зараз працюють музиканти гурту і  назва та подробиці якого найближчим часом будуть оприлюднені.

Святослав Вакарчук, лідер ОЕ, автор пісні «Не йди» про кліп:

«Режисером відео до нашої нової пісні став Ігор Стеколенко, який свого часу разом з братом зняли декілька кліпів ОЕ, що стали для нас культовими. Я довіряю його інтуїції, і коли Ігор, послухавши пісню, запропонував таку філософську, не буквальну історію, відразу погодився. До речі, поява в кадрі групи в авто подібного до того, яке можна побачити у відео «911», було моєю ідею. Оскільки саме Ігор зняв той кліп, я запропонував цього разу з’явитися нам у подібній машині. Це вже додало особливий, метафізичний зміст сюжету».

Ігор Стеколенко — український режисер, автор музичних відео багатьох виконавців. Зокрема, в тандемі з братом Олександром свого часу зняли такі кліпи Океану Ельзи — «911», «Квітка», «Вище неба», «Я до тебе».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.