Головна
>
Література
>

Опен-кол для самвидаву від Довженко-Центру. Як податися?

Опен-кол для самвидаву від Довженко-Центру. Як податися?

З 30 травня по 2 червня відбудеться XII Книжковий Арсенал. На одному зі стендів буде добірка українського власнодруку, який представить Музейна крамниця Довженко-Центру. Заявки приймають до 15 травня — розповідаємо як долучитися з авторськими роботами.

Власнодрук — некомерційні малотиражні видання, також зін (від англійської «zine», скорочення «magazine»). Організатори кажуть, що культура власнодруку в Україні доволі розвинена та набуває широкої популярності, але за своєю природою вона є андеграундною і відповідно мало репрезентована для широкого кола.

Фото: Музейна крамниця Довженко-Центру

Кураторка стенду Довженко-Центру Єлизавета Стужук розповідає, що торік на Книжковому Арсеналі Довженко-Центр курував стенд «Арткнига», де окремою секцією були представлені зіни, тому цього року також сфокусувалися на власнодруці.

«Увесь рік після того ми співпрацювали з зін-мейкерами та кількома командами незалежних видань, тому вирішили створити і курувати стенд власнодруку на цьогорічному Книжковому Арсеналі» — каже Єлизавета Стужук.

На стенді Музейної крамниці Довженко-Центру будуть представлені поетичні збірки, комікси, шаржі, журнали про українське мистецьке поле, артбуки, видання про політику, кіно і навіть п’єса

Також до Книжкового Арсеналу  Довженко-Центр готує зін про екранізації Михайла Коцюбинського, присвячений 160-річчю письменника. 

До 15 травня триває опен-кол для власнодруку. Розказати про свої зіни, незалежні видання, власноруч зроблені артбуки, журнали, листівки, стікери можна у реєстраційній формі. Якщо ви вагаєтесь, чи підходить ваш проєкт — можна написати організаторам для консультації.


Читайте також: «Будь-яка творчість вимагає активної позиції». Музикант Євген Тимчик про волонтерство та музичну спільноту в Одесі

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024