На острові у серці Дніпра пройде новий музичний фестиваль БеzViz

Фестиваль БezViz Festival пройде з 2 по 4 серпня у місті Дніпро на Монастирському острові площею 2 тисячі метрів квадратних. Над організацією працює команда Культурна Столиця у партнерстві з музичним фестивалем країни Faine Misto.

Придбати квитки можна за посиланням.

У лайнапі БezViz Festival понад 40 українських та закордонних виконавців. Відомо, що на фестивалі виступлять Lordi, Crazy Town, Бумбокс, 5’nizza, Pianoбой, Bahroma, Vivienne Mort, DETACH, Zardonic, YUKO, LATEXFAUNA, Space of Variations, Курган і Агрегат, Pavlik OverDrive.

На фестивалі буде три сцени: White, Yellow й Module (електронна). На Module Stage вже заявлені Kurs Valüt, Monotonne, Jungleman, Max Rider, Funky Roger та ще 20 артистів. Музика тут буде звучати безупинно 72 години. Поруч буде обладнаний бар на воді та будуть проходити спортивні заходи.

Організатори зазначають, що до локації можна буде легко дістатися у будь-який час. До території будуть вести два мости, один з яких — понтонний — спеціально монтується для БezViz. Наметове містечко буде перебувати просто на острові під постійною охороною. Будуть доступні камери схову і пункти для підзарядки гаджетів.

У денний час можна буде відвідати фудкорт, парк розваг, ярмарок, майстер-класи, шоукейси тощо.

Нагадаємо, у 2019 році Koktebel Jazz Festival вперше відбудеться не на морі, а на Трухановому острові у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.