Головна
>
Нові альбоми
>

ПНД (Пісні Наших Днів) презентували свій другий альбом “Про любов”

ПНД (Пісні Наших Днів) презентували свій другий альбом “Про любов”

LiRoom LiRoom
7 Листопада, 2016

Два дні тому гурт Василя Прозорова ПНД презентував другий за ліком альбом гурту Про любов. Дебютна платівка гурту Два акорда вийшла 6 років тому, ще в той час, коли Прозоров концертував із гуртом ТОЛ.

Про любов – це 10 треків в традиційному для ПНД акустичному форматі. Запис проводився на студіях ManGo Music та Na hati records під керівництвом саунд-продюсера Alex J Kramer-а. Загальна тривалість альбому – 48 хвилин та 12 секунд. На пісні Loveушка разом із Прозоровим вокал записала Катя Гапочка, яка раніше вже співала з ПНД на пісні TheVisla.

Новий альбом писався з новими музикантами. Із початкового складу ПНД залишився лише Прозоров. Разом з ним Про любов писали Марія Радченко, Анастасія Коняєва та Олексій Носенко.

Нагадаємо, що гурт ПНД з’явився 2009 року як сайд-проект до гурту ТОЛ. На той момент назва частіше розшифровувалася як “Психоневрологічний диспансер”. Наразі гурт чітко визначив значення абревіатури як “Пісні Наших Днів”.

Презентація нової платівки пройде в клубі MonteRay 19 листопада. Останнього разу ПНД грали в Києві на фестивалі «Іншамузика».

Придбати квитки на презентацію 19 листопада

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
11 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024