ПНД (Пісні Наших Днів) презентували свій другий альбом “Про любов”

Два дні тому гурт Василя Прозорова ПНД презентував другий за ліком альбом гурту Про любов. Дебютна платівка гурту Два акорда вийшла 6 років тому, ще в той час, коли Прозоров концертував із гуртом ТОЛ.

Про любов – це 10 треків в традиційному для ПНД акустичному форматі. Запис проводився на студіях ManGo Music та Na hati records під керівництвом саунд-продюсера Alex J Kramer-а. Загальна тривалість альбому – 48 хвилин та 12 секунд. На пісні Loveушка разом із Прозоровим вокал записала Катя Гапочка, яка раніше вже співала з ПНД на пісні TheVisla.

Новий альбом писався з новими музикантами. Із початкового складу ПНД залишився лише Прозоров. Разом з ним Про любов писали Марія Радченко, Анастасія Коняєва та Олексій Носенко.

Нагадаємо, що гурт ПНД з’явився 2009 року як сайд-проект до гурту ТОЛ. На той момент назва частіше розшифровувалася як “Психоневрологічний диспансер”. Наразі гурт чітко визначив значення абревіатури як “Пісні Наших Днів”.

Презентація нової платівки пройде в клубі MonteRay 19 листопада. Останнього разу ПНД грали в Києві на фестивалі «Іншамузика».

Придбати квитки на презентацію 19 листопада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.