Поліграф Шарикoff та Чаба Бакош готують кулінарний сюрприз на М1

31 березня на М1 стартує найсмачніший проект “Зіркова кухня”. Тільки з нього глядачі Першого музичного зможуть дізнатись, як насправді можна поєднати користь зі справжнім задоволенням від їжі.

Головна ідея проекту — зробити корисну їжу смачною та яскравою. Двоє ведучих, два лідери та два погляди на процес приготування. Він – справжній чоловік. У нього ціла армія прихильниць. Але в програмі “Зіркова кухня” телеканал М1 покаже Поліграфа Шарикoffа з іншої сторони. У новому проекті він розкриє секрети ексклюзивних рецептів смачних та корисних страв.

Поліграф Шарикoff, співак та ведучий М1: “Ми можемо приготувати все, що ви тільки забажаєте, але з користю для вашого здоров’я. Ось чим ми займаємося в рамках проекту “Зіркова кухня”. Партнером Поліграфа Шарикoffа по ефіру стане професійний шеф-кухар — Чаба Бакош. Він вважає, що тільки смачна їжа може принести користь та задоволення.

Чаба Бакош, шеф-кухар та ведучий М1: “Існує стереотип, що здоровий раціон обов’язково буде несмачним. А ми доведемо, що корисна їжа може приносити задоволення та гарний настрій”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.