Port. agency запустили «Супермаркет культури». Там можна купити урок вокалу від Джамали

Port.agency відомий передовсім локацією Port creative hub, запустили благодійний «Супермаркет культури». Його товари – це культурні послуги від мистецтвознавців та артистів. Усі гроші з ініціативи буде переведено на потреби культурних інституцій та ініціатив.

Так, серед лотів «Супермаркету культури» є особистий майстер-клас із вокалу з Джамалою. Співачка рекомендує цей урок, в першу чергу, для співаків та студентів музичних вишів. Кошти від уроку підуть на придбання музичних інструментів (саксофону та флейти) для дитячої Знам’янської музичної школи імені Миколи Лисенка у Кіровоградській області. Вартість такого уроку – 5 тисяч гривень.

Також серед «товарів» є можливість отримати відгук на ваш мистецький твір від кураторки Каті Тейлор, послухати лекцію про сучасне мистецтво чи перфоманси, відвідати онлайн-екскурсію Одеським художнім музеєм з Олександром Ройтбурдом чи дахом бібліотеки Вернадського.

Авторка ідеї – продюсерка Ольга Бесхмельниціна.

Нагадаємо, що нещодавно ми випустили матеріал, в якому зібрали думки популярних українських артистів та артисток про те, чи повинні вони виконувати роль морального компаса у суспільстві та висловлюватися на резонансні теми. Серед опитаних є і співачка Джамала.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.