Українець створив платформу для прослуховування вітчизняних онлайн-радіостанцій

Першого січня підприємець Ігор Стефурак презентував платформу Радіоліст, на якій зібрані головні онлайн-радіостанції України. Зараз на сайті розміщені Radio Skovoroda, Радио Аристократы, Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Бармаглот, Radio Submarina, Радио Воздух, РокРадіо, Радио Пюре, 20ft Radio. Мета проекту – створення простого ресурсу для прослуховування музичних та розмовних радіоефірів у зручному форматі.

10429220_828759583854007_7677892956638812665_n
Ігор Стефурак. Фото: Facebook сторінка

“Протягом грудня я слухав українські онлайн-радіостанції замість звичних плейлістів. Спробував Radio Skovoroda, Радио Аристократы, Old Fashioned Radio та Urban Space Radio. Сподобалося. Тож я вирішив зібрати їхні стріми на одній сторінці, щоб перемикатися між потоками, коли набридає​ (сайт автоматично зупиняє попередній потік, якщо перемкнетеся на новий)​.​ Я зробив проект за вечір першого січня. З того часу сайт відвідали майже чотири тисячі людей”, – коментує створення проекту його засновник.

У наступні кілька днів на сайті з’явиться ще кілька радіостанцій, що зараз знаходяться на модерації. Серед планів на майбутнє розробник сайту розглядає можливість запуску мобільного додатку Радіоліст.

Нагадаємо, співзасновник радіо Пюре створив нову онлайн-радіостанцію Воздух, подробиці за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.