Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Re-read на трек «Котик»

Відео дня: дивимося кліп Re-read на трек «Котик»

22 березня київський емо-гурт Re-read випустив сингл та кліп на нього — Котик. Це третій сингл із майбутнього повноформатного альбому, який вийде 12 квітня на лейблі Тваринний Відчай. У пісні учасники гурту оспівують любов до всіх, хто мявкає й муркоче. Режисером кліпу став Рустам Мулік

«Все почалось із закоханості в кота, на ім’я Булка. Він дуже гарний і смішний котик-муркотик, цей трек — про мою любов та емоції, які він викликає в мені. На цьому треці ми відійшли від мідвестемо-вайбів ближче до шугейзу, щоб підкреслити казкові теплі почуття до наших улюбленців», — коментує фронтвумен гурту Катя Мікотова.

Разом з кліпом, гурт анонсує збір на підтримку котячого притулку Cats on Mars. Ціль збору —  25 000 гривень на місячний запас корму для котів. 

Долучитися до збору можна за посиланням

Режисер Рустам Мулік раніше створив кліпи для виконавця i Hate Myself Because (i don’t dance), гурту headachee (по колу), дуету Karoon (не ходи за мною) та інших.

За сюжетом відео Котик учасники гурту з комфортними й правильними людьми розкрилися і стали самі собою — котами. У фіналі емо-котики грають концерт для таких же котофанів. 

«”Я тепер Рерідик”, — ніби каже собі кожен з учасників гурту в момент перетворення. Кліп виконаний у стилі магічний реалізм, а вся історія будується на засобі експресії. Загалом я фанат всього простого і зрозумілого. Таким же простим, на мій подив, був і процес зйомки. Дійство тривало 2 знімальні дні, впродовж яких рівно нічого не пішло шкереберть, що є справжнім чудом на зйомках. Окремий респект хочу висловити Лізі, котра робила ці неймовірні голови котів власноруч сама!», — розповідає режисер кліпу Рустам Мулік.

Для відео стилістка та костюмерка Єлизавета Ясенчук створила котячі голови із пап‘є-маше. На їх створення пішло пів року та 18 кілограмів клею, понад 30 рулонів туалетного паперу, 4 картонні коробки та 8 балончиків фарби.

«Мяу мяу мяу», — коментує трек гітарист гурту та співавтор треку Антон Куковякін.


Читайте також: Відеошоу «Не за кадром»: Діти інженерів про новий склад гурту, альбом та майбутні колаби

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024