Головна
>
Новини
>

Речі українських та світових музикантів будуть продаватись у благодійному магазині

Речі українських та світових музикантів будуть продаватись у благодійному магазині

З 12 жовтня в магазині “Ласка” почався продаж особистих речей відомих музикантів у рамках ініціативи «Речі Музикантів». Кошти, які буде зібрано з продажу, передадуть у благодійний фонд «Таблеточки» та Гостомельський притулок для тварин.

Речі музикантів

«Ідея допомагати, зібравши речі від музикантів, з’явилась у 2014. Тоді ми почали з Київ Маркетів. Зібрали речі друзів-музикантів і продавали, а всі кошти від реалізації йшли з ціллю допомогти волонтерському батальйону в зоні АТО. Того ж літа ми провели розпродаж заради Жені Мантуліна – барабанщика відомого метал-гурту, який зламав хребет. Паралельно наші стенди з’являлися на: The New Old барахолках, Кураж Базарах та на сторінках Liroom. Наразі ми запускаємо акцію в магазині Ласка, щоб більше зфокусуватись на допомозі дітям» – каже автор ідеї «Речі Музикантів» Волокіта Анастасія.

За 4 роки існування «Речі Музикантів» до них долучились такі артисти, як: Павло Гудімов, Alloise, Джамала, Олександр Муренко, Гапочка, Віктор Придувалов, резидент Будда бар DJ Артем Гафаров, Саша Буль, Антон Прибиткін, надавши футболку за автографом The Kooks, гурти Matisyahu, Ill Nino, Dead by April, Бумбокс, Qarpa (Фактично Самі), Тартак, Скай, Fontaliza, Козак System, Роллікс, ТНМК, Viviene Mort, Mad Heads, Riffmaster, Камон, Вагоновожаті, The Bйо, Гайдамаки, ТОЛ, Анна, Pins, Skinhate, Latur, Red Rocks, Stoned Jesus, Jinjer, МегамасС, Point, Fontaliza, Dance party.Dance! Dance!, Septa, Somali Yacht Club, Ebola, Mother Witch & Dead Water Ghosts, Brother of Protest, а також лейбл Iншамузика, AbуShoMusic, надавши пластинки Саши Буль, Onuka, Dorn, Brutto, ТНМК, Dead boys girlfriend, Вагоновожатих і The Hardkiss, Re.Evolution production, аудіожурнал Stereobaza, Happy Music Group з мерчем туру Limp Bizkit та фестиваль Next Sound.

Фото: Оля Безнос

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024