Головна
>
Нові альбоми
>

Фольк-рокери з Мукачева Rock-H презентували четверту платівку

Фольк-рокери з Мукачева Rock-H презентували четверту платівку

LiRoom LiRoom
1 Березня, 2016

Після дворічного затишшя мукачевські музики потішили прихильників новим студійником «Співаночки про любов». В ньому знайдеться і улюблений багатьма закарпатський колорит, і фірмовий драйв гурту, і трохи свіжості. Вперше за історію гурту більшість вокальних партій було виконано незмінним лідером Віктором Янцо.

Віктор зізнається, що було підготовано кілька десятків пісень, але більшість з них так і не потрапили до платівки. Через таку прискіпливість «Співаночки про любов» звучить цілісно, а драйв м’яко поєднується з лірикою.

Композиції для платівки створювались з 2014 року, а наприкінці 2015 музики приступили до студійного запису. Як і попередні платівки, запис «Співаночок про Любов» відбувався у львовскій студії «JENNY:RECORDS». Окрім музикантів гурту Rock-H до роботи над записом було запрошено Віталія Кухарського, Романа Беднарського, Віктора Винника та Олеся Киричука, а Остап Панчишин (Патриція) виступив у ролі аранжувальника та саундпродюсера. Долучився до саундпродюсування і гітарист гурту Мар’ян Криськув, який доклав зусиль також до зведення та мастерингу треків.

Наразі Rock-H планують кілька концертів у підтримку студійника — вже оголошено виступи у Львові, Ужгороді, Івано-Франковську, Києві та Луцьку.

Rock-H — фольк-рок бенд родом з Мукачева, Закарпаття, створений у 2008 році. У 2010 бере участь у всеукраїнському проекті «Свіжа кров», після чого стають бажаними гостями на численних фестивалях та телепроектах. На початку 2012 року представляють дебютний альбом «In Vinko Veritas».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024