Фольк-рокери з Мукачева Rock-H презентували четверту платівку

Після дворічного затишшя мукачевські музики потішили прихильників новим студійником «Співаночки про любов». В ньому знайдеться і улюблений багатьма закарпатський колорит, і фірмовий драйв гурту, і трохи свіжості. Вперше за історію гурту більшість вокальних партій було виконано незмінним лідером Віктором Янцо.

Віктор зізнається, що було підготовано кілька десятків пісень, але більшість з них так і не потрапили до платівки. Через таку прискіпливість «Співаночки про любов» звучить цілісно, а драйв м’яко поєднується з лірикою.

Композиції для платівки створювались з 2014 року, а наприкінці 2015 музики приступили до студійного запису. Як і попередні платівки, запис «Співаночок про Любов» відбувався у львовскій студії «JENNY:RECORDS». Окрім музикантів гурту Rock-H до роботи над записом було запрошено Віталія Кухарського, Романа Беднарського, Віктора Винника та Олеся Киричука, а Остап Панчишин (Патриція) виступив у ролі аранжувальника та саундпродюсера. Долучився до саундпродюсування і гітарист гурту Мар’ян Криськув, який доклав зусиль також до зведення та мастерингу треків.

Наразі Rock-H планують кілька концертів у підтримку студійника — вже оголошено виступи у Львові, Ужгороді, Івано-Франковську, Києві та Луцьку.

Rock-H — фольк-рок бенд родом з Мукачева, Закарпаття, створений у 2008 році. У 2010 бере участь у всеукраїнському проекті «Свіжа кров», після чого стають бажаними гостями на численних фестивалях та телепроектах. На початку 2012 року представляють дебютний альбом «In Vinko Veritas».