Головна
>
Кіно
>

На фронті загинув один із творців фільмів «Захар Беркут» та «Кібогри» Руслан Володін

На фронті загинув один із творців фільмів «Захар Беркут» та «Кібогри» Руслан Володін

9 грудня про загибель працівника кіноіндустрії Руслан Володін повідомили організатори фестивалю кінооператорського мистецтва «Кіноко» на своїй інстаграм-сторінці. 

Руслан Володін був 1st Dolly механіком у Patriot Rental, тобто відповідав за роботу воза для зйомки на майданчику. До його обов’язків входила підготовка комплекту обладнання перед зйомкою і перевірка всі елементи на сумісність між собою.

Він працював у кіноіндустрії з 2007 року, за цей час від долучився до створення таких стрічок як «Захар Беркут», «Кіборги», «Сторожова застава», «Незламна», «Нюхач» та інші.

У лютому 2022 року він добровольцем приєднався до Збройних Сил України. За час служби він досяг звання лейтенанта і став командиром роти вогневої підтримки 205-го батальйону.

«Русік… Не можу це усвідомити… Перебирав фото — і майже на всіх ти працюєш. В найважчі зміни, з овертаймом та недосипами — ти завжди посміхаєшся, завжди в доброму гуморі. Справжній профі, надійний і “свій”, тебе любили і поважали всі.  Ти пішов добровольцем в перші ж дні. Не міг по-іншому. В цьому весь ти. Війна, клята росія, забирає в нас кращих…», — написав про загиблого колегу на своїй фейсбук-сторінці режисер українського детективного серіалу «Нюхач» Артем Литвиненко.

У Руслана залишилася мама, яку його колеги закликали підтримати не лише морально, а й фінансово.

«Знову трагічна звістка. На війні загинув наш колега Руслан Володін, 1st Dolly механік Patriot Rental. У Руслана залишилася мама. Фінансово допомогти можна на картку 4149 6293 6318 2346 (Філіпчук Варвара Володимирівна). Співчуття родині, колегам та команді. Вічна пам’ять!», — йдеться в дописі.

Поховають Руслана цього тижня, точно дату повідомлять згодом.

Читайте також: На фронті загинув актор та режисер Андрій Павленко

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024