Головна
>
Новини
>

«Пес тобі друг»: Skofka та його перший реліз разом з Enko

«Пес тобі друг»: Skofka та його перший реліз разом з Enko

Skofka дебютував на реп-лейблі Enko разом із треком Не бий собаку! Презентація релізу відбулась у знакову дату для лейбла — 17 жовтня. У 2018-му в цей день стартувала alyona alyona, наступного — Kalush, а у 2020-му тоді утворився лейбл Enko.

Для Skofka це вже не перший реліз. Вже рік він випускає на своєму ютубі треки, які збирають сотні тисяч, а то й мільйони переглядів. Зокрема, Skofka часто фітував з Kalush (7 треків).

Кліп Не бий собаку! присвячений людським відносинам з домашніми улюбленцями. Крім того, будь-яку собаку з відео можна забрати додому з собачого притулку «Сіріус», де чекають своїх господарів близько 3000 собак.

«Кожен з нас знає хоч одну історію, коли господар собаки через поганий настрій і характер погано ставиться до ні в чому не винного пса. Є люди які б‘ють своїх тварин, попри те, що вони все ж люблять своїх господарів, бо «Пес тобі друг». Після цих історій виникло бажання написати про це трек.

Є багато собак, які дивляться очима через металеву сітку тобі в очі з надією, що саме ти даси йому ім‘я. Це саме я відчув, коли зняв кліп в притулку» — ділиться артист.

Сам артист теж має собаку з притулку і тому закликає слухачів долучатись до благодійних ініціатив.


Нагадуємо, ми теж мали спецпроєкт з благодійним фондом Happy Paw, у межах якого песики дивились українські кліпи. Усі випуски можна побачити на нашому ютубі.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023