Прем’єра: новий реліз від київських рокерів SWEETLO

Київський гурт SWEETLO виходить з творчої відпустки з новим синглом «Зносиш дах» та ексклюзивно презентує його на LiRoom.

Останній реліз від киян з’являвся ще у грудні 2014 року. Весь 2015-й гурт відкатав з концертами та накопичував новий матеріал, який з часом трансформується в третій альбом команди. А наразі рокери представляють заголовну пісню з синглу «Зносиш дах», що складатиметься з трьох пісень. Мастеринг синглу робився в США.

Команда досить серйозно змінила звучання за ці 1,5 роки в напрямку, який можна назвати «back to the roots». Тобто, відчутний рух в напрямку блюз- та фанк-року, з істотним поважчанням саунду та манери вокаліста Богдана Буткевича.

«Ми в музичному сенсі – діти 1990-х, – каже фронтмен SWEETLO Богдан Буткевич. – Тому хотіли добитися такого собі ретро-саунду саме звідти. Не те щоби зовсім ретро, але звучання має йти з нашого дитинства, зі смачних гітарних рифів 90-х, коли здавалося, що зовнішня історія закінчилася, й тепер є куди розвиватися лише всередину. Наступні наші пісні з синглу – «Захищайся» та «Бій не для рабів» – тільки підтвердять це наше бажання грати музику, яка глибоко в наших серцях. Знаєте, просто набридло гнатися за мейнстрімом – хочеться грати те, від чого сам реально кайфуєш. Зараз такі часи, що не можна брехати ні слухачу, ні собі. От ми й намагаємося бути якомога чесними».

«SWEETLO зазвучало значно ритмічніше і жанрово це більше тяжіє до фанку, ніж до гітарного попу, – зазначає фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк. – Вокал в нових контекстах зазвучав більш розхристано і рокенрольно. Хороший новий тон, який є куди розвивати».

Менеджер культового гурту «Бумбокс» Олексій Согомонов: «Громко, весело, неожиданно. Так я бы охарактеризовал новый сингл группы SWEETLO. Неожиданно не потому что я знаток творчества группы и в это раз они удивили меня звучанием гитары или вокальной манерой, но потому что я не раз общался с Богданом Буткевичем – вокалистом и лидером группы, как с журналистом. В этом бородатом вежливом мужчине, с трудом переходящем на «ты», не узнать развязного хлопца с удовольствием поющего: «Ты зносиш дах менi, любов як на війні…» Тем лучше – рок-н-ролл должен быть разным. Надеюсь, от сингла Sweetlo вам сорвет крышу и вы забудете об условностях».

Гурт SWEETLO заснований в 2008 році. Переможець і учасник багатьох фестивалів. За свою 8-річну історію гурт випустив 2 повноформатні альбоми («#1» в 2010 р. та «Свобода» в 2014 р.), 2 сингли («Подаруй мені диво» та «Я-Романтика»), зняв кліп («Новий день») та 2 музичні відео («Я-Романтика», «Fall Time Sorrow»).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.