Головна
>
Новини
>

В Україні набрав чинності закон про врегулювання виступів російських музикантів

В Україні набрав чинності закон про врегулювання виступів російських музикантів

Вчора, 7 листопада, президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора». Закон було прийнято Верховною Радою 5 жовтня.

Згідно з Законом, організація концертів виконавців з Російської Федерації тепер буде регулюватись Службою Безпеки України. Тепер організатор концерту має в обов’язковому порядку не пізніше ніж за 30 днів до івенту подати заяву до СБУ. Після чого СБУ має протягом десяти днів підтвердити, що виконавець має право на в’їзд на територію України. Важливо додати, що якщо після отримання дозволу музикант порушив закон України, то рішення про в’їзд може бути скасовано.

Окрім цього, цей документ забороняє проведення концертів, на яких лунають заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного або націонал-соціалістичного тоталітарних режимів та їхньої символіки, або популяризують Росію та її органи влади.

За порушення відповідних статей Закону організатор несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023