Tik Tu випустили довгоочікуваний другий альбом

Сьогодні, 25 лютого, гурт Tik Tu презентував довгоочікуваний другий альбом. Він отримав назву Ulitakis та містить десять треків, серед яких і презентовані раніше Планида та Kotku. Усі пісні були записані на студії Шпиталь рекордс, засновником і саунд-продюсером якої є барабанщик Tik Tu – Лесик Omodada, а допомагав їм із записом артист тернопільського симфонічного оркестру Віктор Якубець.

Альбом можна вже знайти на стримінгах – Apple Music, Google Play та Spotify, а також замовити на дисках чи касетах.

Як розповідають музиканти, якщо перший альбом був більше подібним до збірки випадкових треків, окремо створених учасниками гурту, то другий альбом об’єднаний спільною концепцією, а кожна з пісень переходить одна в одну. До того ж, на відміну від дебютника, Ulitakis писався на одній студії, без поспіху та напруги. «Здається, ми подорослішали та почали більше рефлексувати на те, що відбувається з нами як людським видом. Це знайшло відлуння в новому альбомі», – додає Лесик Омодада.

На питання, що учасники гурту хотіли б донести своїм альбомом, вони відповіли по-різному:

Наталка Багрій: «Альбом не має на меті щось доносити, і не знаю остаточно чи потрібно, бо суспільство розумне і не потребує пояснень. Скільки людей, стільки й голів, і кожна з них ще й думати вміє по-різному. Але одне можу сказати напевно, в усіх треках є часткове занурення у внутрішній світ людини, її суті. Головний центр всесвіту – Я і все що обертається навколо, занурення у те, що відчуває та переживає людина. Це близько нам усім, про просте і очевидне.»

Лесик Омодада: «Я хотів, щоб люди були уважнішими до себе і до світу, а також до того, що вони споживають. Ми старались написати багатошарові композиції, як в плані форми, так і змісту.»

Роман Божко: «В першу чергу ми б хотіли донести вайб, якомога різноманітніший. Щоб кожен взяв собі своє, та ще й звернув увагу на те, що йому не притаманне і можливо – зацікавився. Таким чином, можна відкривати рамки свого сприйняття, за що ми всі тут і боремося.»

Серед улюблених треків, учасники гурту впевнено назвали – Інтроверт, Планида, Banana та Korol Ptahiv.

На підтримку альбому Tik Tu вже анонсували європейський тур, в рамках якого вони плануються виступити у Польщі, Німеччині та Чехії. Почути його наживо можна буде і в Україні – 17 березня у Тернополі, 21 березня у Києві та 24 березня у Львові. Квитки на київське шоу можна придбати тут.

Нагадаємо, що тернопільський інді-гурт Tik Tu заявив про себе у 2016 році. Тоді дебютний альбом тріо інструменталістів Shuma був добре сприйнятий публікою та музичними журналістами. Наприклад, у нас він посів четверте місце у топі найкращих альбомів року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.