Головна
>
Музика
>

Туча випустила кліп на пісню «ДекаДанс»: дивимося

Туча випустила кліп на пісню «ДекаДанс»: дивимося

Співачки та продюсерка Туча випустила відео на пісню ДекаДанс. Режисером кліпу став Ілля Дуцик. Це перший реліз, де виконавиця змінює напрям жанру зі звичного рейв-звучання на поп, а також експериментує з етномотивами та оспівує сучасну реальність.

За словами Тучі, назва пісні частково відображає наше суспільство зараз: зміна настрою людей, емоційне вигорання, тривоги, апатію, але при тому, активне громадянське суспільство, волонтерство, танці. Але водночас є й антагоністи, які продовжують існувати за старими «традиціями».

«Ключовим у назві є слово “данс”.Воно зміщує акцент на те, аби витанцювати себе та різні емоції, відчути музичний катарсис на три хвилини, щоб потім йти й далі працювати задля нашого майбутнього», — пояснює Туча.

Режисером кліпу став Ілля Дуцик, який раніше зняв для Тучі кліп на трек russia is the terrorist state. Він метафорично обіграв реальність, додаючи пасхалки, що знайомі всім нам. 

Крім цього, для Тучі та команди було важливо інтегрувати в цю роботу українських військових, а одна з головних цілей кліпу — збір для військових, що у ньому знялися.

Окрім Дуцика, над відео працювали оператор Ілля Михайлусь та гафер Дмитро Ольховик. Також до створення кліпу долучилися велика кількість небайдужих людей, які повірили в цю ідею. Серед них — Ярослава Кравченко, Марія Озірна, Дмитро Однороженко та інші.


Читайте також: «Ти маєш заражати своєю режисурою, в тобі має щось палати»: інтерв’ю з режисером кліпів Іллею Дуциком

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024