Головна
>
Кіно
>

УКФ бракує коштів на підтримку проєктів у 2023 році

УКФ бракує коштів на підтримку проєктів у 2023 році

Українському культурному фонду не вистачає коштів на фінансування культурно-мистецьких проєктів у 2023 році. Про це йдеться у відповідній заяві.

Фото ілюстративне

Як задначають в УКФ, відповідно до плану виділення бюджетних коштів, надісланого Мінкультом, повноцінне фінансування проєктів за підтримки Фонду має розпочатися у липні 2023 року, стипендій – у жовтні 2023 року. Водночас, станом на початок квітня в розпорядженні УКФ є кошти у сумі 7 мільйонів гривень. Їх вистачає, аби на 50% профінансувати проєкти лише за інклюзивною програмою «Культура без бар’єрів».

«Додаткового фінансування на інші програми у травні-червні не передбачено. Через це ми не можемо повноцінно розпочати підписання грантових угод із переможцями та поетапне фінансування культурно-мистецьких проєктів, які мають почати реалізовуватися у травні-червні 2023 року», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, команда культурного фонду закликала Мінкульт переглянути план виділення бюджетних коштів та розпочати фінансування, як це було заплановано в кошторисі.


Читайте також: Українські кінематографісти можуть отримати стипендії від Netflix

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023