Головна
>
Кіно
>

УКФ бракує коштів на підтримку проєктів у 2023 році

УКФ бракує коштів на підтримку проєктів у 2023 році

Українському культурному фонду не вистачає коштів на фінансування культурно-мистецьких проєктів у 2023 році. Про це йдеться у відповідній заяві.

Фото ілюстративне

Як задначають в УКФ, відповідно до плану виділення бюджетних коштів, надісланого Мінкультом, повноцінне фінансування проєктів за підтримки Фонду має розпочатися у липні 2023 року, стипендій – у жовтні 2023 року. Водночас, станом на початок квітня в розпорядженні УКФ є кошти у сумі 7 мільйонів гривень. Їх вистачає, аби на 50% профінансувати проєкти лише за інклюзивною програмою «Культура без бар’єрів».

«Додаткового фінансування на інші програми у травні-червні не передбачено. Через це ми не можемо повноцінно розпочати підписання грантових угод із переможцями та поетапне фінансування культурно-мистецьких проєктів, які мають почати реалізовуватися у травні-червні 2023 року», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, команда культурного фонду закликала Мінкульт переглянути план виділення бюджетних коштів та розпочати фінансування, як це було заплановано в кошторисі.


Читайте також: Українські кінематографісти можуть отримати стипендії від Netflix

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024